OFERTA NOWOROCZNA

 

Nowy Rok to czas nowych planów, pomysłów, zamierzeń. Jednym z nich są nowe wnętrza lub dekoracje wnętrz. W tym zimowym sezonie Dom Artystyczny oferuje lekkie ceny na styczeń. Początek roku zachęca do zakupów w dobrych cenach.

 

Nowa kolekcja ZAPACH CYNAMONU powstała właśnie z myślą o przearanżaowaniu wnętrza. A modny kolor tego sezonu BEŻ wyznacza  nowe trendy i narzuca wyzwania. Jego ciepły i przyjazny odcień doskonale dopasuje się do wnętrz, a także znajdzie swoje miejsce w twojej garderobie.

 

Biała, lniana pościel to marzenie wielu, jest idealna zarówno zimną jak i latem. Len po każdym praniu nabiera charakteru a jego pozorna surowość widoczna jest głównie na zdjęciach. Jest miękki i przyjazny. I co ważne nie uczula.

 

Pościel lawendowa - wykonana z wysokiej jakości płótna pościelowego. Będzie dla wielu z was doskonałym pomysłem na odmianę w sypialni. W cenie promocyjnej dostępne rozmiary 160x200 cm z dwiema poduszkami 50x60 cm. Wiązana na troki.

 

Czerwona pościel w białe kropeczki... ach, jeśli lubicie styl nieco sielski to jest idealna do waszych łóżek. Również cena promocyjna obowiązuje na zestawy 160x200 cm z dwiema poduszkami 50x60. Wiązana na troki.

 

Ponadto kilka propozycji dla dzieci. Narzuty, poduszki, kołderki z lnu i bawełny.

 

Zapraszam serdecznie

 
  • Dodaj link do:
  • www.dodajdo.com
  • www.facebook.com