narzuta patchwork bohostyle [theme]

klasyczny

 

Cena: 1138.00PLN
produkt dostępny na zamówienie
masz pytania?

Wyjatkowe połaczenie tkanin i form sprawia, że patchwork w stylu boho doskonale ożywi wnętrze. Jeśli lubisz styl boho i kolory we wnętrzu, ale chcesz aby patchwork był jasny i lekki kolorystycznie, to jest to idealne rozwiazanie do twojego wnętrza.

 

Geometryczny układ figur i kolorów sprawia, że całość jest lekka optycznie. Doskonale sprawdzi się we wnętrzach, w których potrzeba koloru, lekkości i geometrii. W pokojach dziecięcych, nastolatków czy sypialniach, w których będzie stanowił element zdobniczy.

Narzuta może stanowić  doskonałe uzupełnienie dodatków w stylu boho, jak również może być pojedynczym elementem we wnętrzu.

Wykonana z tkanin bawełnianych wysokiej jakośći, wypełniona niealergizujaca włóknina silikonowa o gramaturze 60g/cm, dzięki której jest miękka, lekka i ciepła.

 

Zalecam pranie w temp. 30 stopni w łagodnych środkach pioracych, można wirować, suszyć w stanie rozłożonym lub rozwieszonym na drażku (brzegi nie ulegna zniekształceniu), nie wybielać, nie prać chemicznie, nie prasować.

 

Kolorystyka zbliżona do załaczonej fotografii. Każdy patchwork jest szyty z innym układem kolorów i wzorów.

Produkt wykonywany na zamówienie  w terminie około 3 tygodni, ewentualne przesunięcia w czasie realizacji to efekt ręcznej produkcji, która sprawia, że każdy egzemplarz jest unikatowy, wykonany ze starannościa dobrej manufaktury.

 

Produkt   wykonywany   na   zamówienie. Poniżej cennik rozmiarów. W przypadku niestandardowych rozmiarów ceny ustalane są indywidualnie.

 

ROZMIARY I CENY:

100x140 cm 290 zł

120 x160 cm 290 zł

140x180 cm 390 zł

150x200 cm 480 zł

180x200 cm 570 zł

200x200 cm 680 zł

220x220 cm 790 zł

 

*Produkty ze statusem "na zamówienie" realizowane sa po przedpłacie na konto w ciagu ok. 21  dni chyba, że projekt wymaga dłuższego oczekiwania na tkaniny.

 

 

Zamówienia    przyjmujemy   mailowo;    biuro@domartystyczny.pl.   telefonicznie   606   939   984   poprzez    formularz   kontaktowy   i   w  showroom'ie   w  Pruszkowie

Cechy
Rozmiar indywidualnie dopasowane
Materiał 100% HAND MADE
Kolory biały, odcienie czerwieni, różu, żółcieni, szarości, turkusu, zieleni, fioletu
 
  • Dodaj link do:
  • www.dodajdo.com
  • www.facebook.com