narzuta patchworkowa w stylu BOHO I

klasyczny

 

1

1

1

1

2

2

2

2

2

2

3

3

4

4

4

4

4

4

4

4

3

3
 
Cena: 1197.00PLN
na zamówienie
masz pytania?

Narzuty patchwork w stylu boho. Najmodniejszy styl ostatnich sezonów, kolorowy, wyrazisty, szalony. Patchworki w tej konwecji sa wyjątkowym elementem zdobniczym w domu. Doskonale ożywiają wnętrza, dodają barw, skupiają swym pięknem i kolorystyką uwagę.

 

Każdy patchwork uszyty jest z innych tkanin, łączy je jedna idea. Idea pięknych tkanin, unikatowych wzorów i wyjątkowości.

Numery pod zdjęciami oznaczaja styl patchworku. Każdy jednak kolejny szyty jest z uwzględnieniem potrzeb i wyjątkowości osoby zamawiającej, a także dostępności tkanin, bowiem wiele firm produkujących tkaniny na patchworki kończy swoje serie i tkaniny stają się niedostępne. Jednak w ogromie piękna tkanin staram się dobrać takie wzory i kolory, aby zaspokoić oczekiwania kupującego.

 

Terminy realizacji uzależnione są od wielkości i rodzaju tkanin, a także samego projektu. Jednak najczęściej zawówienia realizowane są w ciągu 2-3 tygodni.

 

Zalecam pranie w temp. 30-40 stopni w delikatnych środkach piorących, można prać w pralce, wirować, suszyć w stanie rozwieszonym lub rozłożonym, nie wybielać, nie prasować, nie prać chemicznie.

 

 

Cechy
Rozmiar 150x200 cm
Kolory odcienie turkusu, niebieskiego, zieleni, brązu, różu, beżu
Termin realizacji 14-21 dni
Materiał 100% HAND MADE
Zamówienia indywidualne tak
 
  • Dodaj link do:
  • www.dodajdo.com
  • www.facebook.com